Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5806
Dlaczego my?

Od wielu miesięcy walczymy z ideą opłat likwidacyjnych i nieetycznych dostawców produktów oszczędnościowo-ubezpieczeniowych. Osiągnęliśmy znaczące sukcesy na tym polu – skutecznie pomogliśmy odzyskać środki już kilkudziesięciu osobom.

Okazuje się, że skala problemu jest znacznie większa. Podjęliśmy więc inicjatywę mającą przeprowadzić Państwa od problemu do jego rozwiązania przy jak najniższych kosztach. Wypracowaliśmy bardzo korzystne systemy rozliczania z kancelariami prawnymi, które odniosły już sukcesy w sprawie opłat likwidacyjnych. Dzięki temu możemy Państwu zaoferować pełne wsparcie nie narażając na zbędne i nieuzasadnione koszty.

 

 

W jaki sposób działamy?

Wiemy, że większość Towarzystw Ubezpieczeniowych używała lub używa tzw. klauzul abuzywnych, tzn. takich, które są sprzeczne z dobrymi obyczajami i rażąco naruszają interesy Klienta. Pomagamy zainteresowanym znaleźć najlepszy możliwy sposób odzyskania ich pieniędzy. Polecamy jedną z kilku możliwych strategii: od wygenerowania prostego pisma, adresowanego do Towarzystwa Ubezpieczeniowego po wystąpienie na drogę sądową przy wsparciu jednej z rekomendowanych przez nas kancelarii adwokackich.

Stale współpracujemy z tymi, które odniosły znaczące sukcesy w sporach z Towarzystwami Inwestycyjnymi oraz nie pobierają od klientów żadnych opłat przed wygraniem sprawy.

Czas i pieniądze

Niejednokrotnie brak doświadczenia w kwestii regulacji prawnych, bądź ograniczony budżet powodują, iż odpuszczamy nie walcząc „o swoje”.

 

Doskonale znamy te argumenty i ich genezę, bo sami również borykaliśmy się z tym problemem.

Obecnie mamy za sobą już kilkadziesiąt  rozwiązanych spraw. Co dalej?

 

Teraz chcemy pomóc również Tobie! I wiemy jak to zrobić!

 

  • Przede wszystkim kierujemy Cię do kancelarii, która odniosła już sukcesy na polu dotyczącym Twojej sprawy.
  • Wiemy, że ponoszenie kolejnych kosztów i niepewność powodzenia zniechęcają do działania. Dlatego oferujemy wsparcie tych prawników, którzy działają na zasadzie „success fee”, czyli opłaty za rezultaty pracy.
  • Zbieramy grupy klientów o podobnej charakterystyce spraw lub roszczeniach do tego samego towarzystwa, by rozłożyć koszty i wykorzystać efekt skali.
  • Zanim zaczniemy jakiekolwiek działania bezpłatnie pomożemy Ci ocenić, ile może potrwać cały proces odzyskiwania opłat i jakie są dostępne dla Ciebie rozwiązania
Wykorzystujemy nasze doświadczenia i wskazujemy najtańsze dostępne rozwiązania. Kojarzymy osoby mające podobny problem – osiągamy efekt skali. Oszczędzimy pieniądze.
}
Nie zawsze potrzeba prawnika. Pomożemy Ci wybrać optymalne rozwiązania. Oszczędzimy czas.
Nie pobieramy opłat wstępnych. Rekomendujemy kancelarie działające w systemie „Success Fee”.